Mustang 91 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51850770
DIČ: 2120810516
IČ DPH: SK2120810516
Petőfiho 3125, Štúrovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Petőfiho 3125, Štúrovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 21. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/46196/N
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ottó Takács od 21. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mustang 91 s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 10,0 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 368,2 tis. €.

368,2 tis. €
Tržby
10,0 tis. €
Zisk
369,8 tis. €
Celkové výnosy
622,2 tis. €
Aktíva
26,8 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
13,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,6 tis., 2022 3,8 tis., 2023 6,1 tis., 2024 13,6 tis., 2025 10,0 tis.20215,6 tis.20223,8 tis.20236,1 tis.202413,6 tis.202510,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 246,3 tis., 2022 293,9 tis., 2023 445,6 tis., 2024 508,7 tis., 2025 368,2 tis.2021246,3 tis.2022293,9 tis.2023445,6 tis.2024508,7 tis.2025368,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 368,2 tis. € 10,0 tis. €
2024 508,7 tis. € 13,6 tis. €
2023 445,6 tis. € 6,1 tis. €
2022 293,9 tis. € 3,8 tis. €
2021 246,3 tis. € 5,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky526,7 tis. €
  • Finančné účty95,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy20,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-8,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky65,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky530,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mustang 91 s. r. o. v konkurze?

Mustang 91 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mustang 91 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mustang 91 s. r. o. tržby 368,2 tis. €.

Je firma Mustang 91 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mustang 91 s. r. o. dosiahla zisk 10,0 tis. €.

Je Mustang 91 s. r. o. platiteľom DPH?

Mustang 91 s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mustang 91 s. r. o. sídli?

Mustang 91 s. r. o. má sídlo na adrese Petőfiho 3125, Štúrovo, 943 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026