Art Blanche C&P s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51845750
DIČ: 2120801463
IČ DPH: SK2120801463
Jesenná 22, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jesenná 22, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.19
Dátum vzniku: 19. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 10. 2018
Spisová značka: Sro/44353/V
Predmet podnikania (výber): Textilná výroba; Odevná výroba; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Sergii Volchenko od 19. 7. 2018
    konateľ
  • Iuliia Bogatyrova od 1. 11. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Art Blanche C&P s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 398,7 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 5,5 mil. €.

5,5 mil. €
Tržby
398,7 tis. €
Zisk
5,5 mil. €
Celkové výnosy
520,6 tis. €
Aktíva
399,2 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
10,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,4 tis., 2022 92,1 tis., 2023 59,3 tis., 2024 484,8 tis., 2025 398,7 tis.202123,4 tis.202292,1 tis.202359,3 tis.2024484,8 tis.2025398,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 752,6 tis., 2022 831,6 tis., 2023 1,3 mil., 2024 4,9 mil., 2025 5,5 mil.2021752,6 tis.2022831,6 tis.20231,3 mil.20244,9 mil.20255,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,5 mil. € 398,7 tis. €
2024 4,9 mil. € 484,8 tis. €
2023 1,3 mil. € 59,3 tis. €
2022 831,6 tis. € 92,1 tis. €
2021 752,6 tis. € 23,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky371,7 tis. €
  • Finančné účty149,0 tis. €

Pasíva

  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie398,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky40 €
  • Krátkodobé záväzky121,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Art Blanche C&P s.r.o. v konkurze?

Art Blanche C&P s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Art Blanche C&P s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Art Blanche C&P s.r.o. tržby 5,5 mil. €.

Je firma Art Blanche C&P s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Art Blanche C&P s.r.o. dosiahla zisk 398,7 tis. €.

Je Art Blanche C&P s.r.o. platiteľom DPH?

Art Blanche C&P s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Art Blanche C&P s.r.o. sídli?

Art Blanche C&P s.r.o. má sídlo na adrese Jesenná 22, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026