Impresario Cars s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51841959
DIČ: 2120815543
IČ DPH: SK2120815543
Železničná 8479/90, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničná 8479/90, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 20. 7. 2018
Základné imanie: 250,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 4. 2021
Spisová značka: Sro/130126/B
Prevádzkarne: 1
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Ragas od 26. 3. 2021
    konateľspoločník
  • Impresario Group s.r.o. od 20. 4. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Impresario Cars s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 48 % na 349,2 tis. € a tržby jej klesli o 79 % na 98,3 tis. €.

98,3 tis. €
Tržby
349,2 tis. €
Strata
400,9 tis. €
Celkové výnosy
447,0 tis. €
Aktíva
-288,8 tis. €
Vlastné imanie
165 %
Celková zadlženosť
37,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,6 tis., 2022 12,4 tis., 2023 11,9 tis., 2024 −236,4 tis., 2025 −349,2 tis.202122,6 tis.202212,4 tis.202311,9 tis.2024−236,4 tis.2025−349,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 617,6 tis., 2022 582,6 tis., 2023 487,4 tis., 2024 477,7 tis., 2025 98,3 tis.2021617,6 tis.2022582,6 tis.2023487,4 tis.2024477,7 tis.202598,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,3 tis. € -349,2 tis. €
2024 477,7 tis. € -236,4 tis. €
2023 487,4 tis. € 11,9 tis. €
2022 582,6 tis. € 12,4 tis. €
2021 617,6 tis. € 22,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok254,4 tis. €
  • Zásoby8,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky181,2 tis. €
  • Finančné účty2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie250,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-189,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-349,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky130,7 tis. €
  • Bankové úvery605,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Impresario Cars s.r.o. v konkurze?

Impresario Cars s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Impresario Cars s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Impresario Cars s.r.o. tržby 98,3 tis. €.

Je firma Impresario Cars s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Impresario Cars s.r.o. vykázala stratu 349,2 tis. €.

Je Impresario Cars s.r.o. platiteľom DPH?

Impresario Cars s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Impresario Cars s.r.o. sídli?

Impresario Cars s.r.o. má sídlo na adrese Železničná 8479/90, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026