Inžinierske a dopravné stavby, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51835967
DIČ: 2120810362
IČ DPH: SK2120810362
Lazovná 187/33, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lazovná 187/33, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 19. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2019
Spisová značka: Sro/34776/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľuboslav Kall od 7. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Inžinierske a dopravné stavby, s.r.o. v roku 2025 dosiahla zisk 54,9 tis. € a tržby dosiahli 785,7 tis. €.

785,7 tis. €
Tržby
54,9 tis. €
Zisk
794,9 tis. €
Celkové výnosy
270,9 tis. €
Aktíva
217,8 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
13,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,9 tis., 2022 21,9 tis., 2023 19,9 tis., 2024 0, 2025 54,9 tis.202114,9 tis.202221,9 tis.202319,9 tis.20240202554,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 425,0 tis., 2022 584,1 tis., 2023 507,4 tis., 2024 0, 2025 785,7 tis.2021425,0 tis.2022584,1 tis.2023507,4 tis.202402025785,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2024 0, 2025 794,9 tis.2021–2022–2023–202402025794,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2024 0, 2025 14,6 tis.2021–2022–2023–20240202514,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 785,7 tis. € 54,9 tis. €
2024 0 € 0 €
2023 507,4 tis. € 19,9 tis. €
2022 584,1 tis. € 21,9 tis. €
2021 425,0 tis. € 14,9 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok28,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,2 tis. €
  • Finančné účty206,7 tis. €

Pasíva

  • Kapitálové fondy162,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie54,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-8,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky61,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Inžinierske a dopravné stavby, s.r.o. v konkurze?

Inžinierske a dopravné stavby, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Inžinierske a dopravné stavby, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Inžinierske a dopravné stavby, s.r.o. tržby 785,7 tis. €.

Je firma Inžinierske a dopravné stavby, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Inžinierske a dopravné stavby, s.r.o. dosiahla zisk 54,9 tis. €.

Je Inžinierske a dopravné stavby, s.r.o. platiteľom DPH?

Inžinierske a dopravné stavby, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Inžinierske a dopravné stavby, s.r.o. sídli?

Inžinierske a dopravné stavby, s.r.o. má sídlo na adrese Lazovná 187/33, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026