Health and Safety s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51835452
DIČ: 2120805291
IČ DPH: SK2120805291
Košúty 636, Košúty

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Košúty 636, Košúty Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 18. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 12. 2018
Spisová značka: Sro/60860/T
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Simona Fazzi od 29. 4. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Health and Safety s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 373 % na 8,6 tis. € a tržby jej narástli o 268 % na 324,6 tis. €.

324,6 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
324,6 tis. €
Celkové výnosy
264,5 tis. €
Aktíva
152,2 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
16,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,4 tis., 2022 26,9 tis., 2023 23,7 tis., 2024 1,8 tis., 2025 8,6 tis.20219,4 tis.202226,9 tis.202323,7 tis.20241,8 tis.20258,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 57,0 tis., 2022 97,2 tis., 2023 100,2 tis., 2024 88,2 tis., 2025 324,6 tis.202157,0 tis.202297,2 tis.2023100,2 tis.202488,2 tis.2025324,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 57,0 tis., 2022 97,3 tis., 2023 100,2 tis., 2024 88,2 tis., 2025 324,6 tis.202157,0 tis.202297,3 tis.2023100,2 tis.202488,2 tis.2025324,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,1 tis., 2022 7,2 tis., 2023 6,3 tis., 2024 737, 2025 2,3 tis.20212,1 tis.20227,2 tis.20236,3 tis.202473720252,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 324,6 tis. € 8,6 tis. €
2024 88,2 tis. € 1,8 tis. €
2023 100,2 tis. € 23,7 tis. €
2022 97,2 tis. € 26,9 tis. €
2021 57,0 tis. € 9,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok232,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,9 tis. €
  • Finančné účty9,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy80,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov58,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky112,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Health and Safety s.r.o. v konkurze?

Health and Safety s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Health and Safety s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Health and Safety s.r.o. tržby 324,6 tis. €.

Je firma Health and Safety s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Health and Safety s.r.o. dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je Health and Safety s.r.o. platiteľom DPH?

Health and Safety s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Health and Safety s.r.o. sídli?

Health and Safety s.r.o. má sídlo na adrese Košúty 636, Košúty, 925 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026