Zathurecka INPARTNERS GROUP s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51834898
DIČ: 2120830239
IČ DPH: SK2120830239
Kláry Jarunkovej 4, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kláry Jarunkovej 4, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 18. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/34761/S
Predmet podnikania (výber): Činnosť patentových zástupcov a poskytovanie služieb patentových zástupcov v súlade so zákonom o patentových zástupco…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Romana Záthurecká od 18. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zathurecka INPARTNERS GROUP s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 279 % na 3,3 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 119,0 tis. €.

119,0 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
78,9 tis. €
Aktíva
40,7 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,9 tis., 2022 294, 2023 1,7 tis., 2024 866, 2025 3,3 tis.20217,9 tis.202229420231,7 tis.202486620253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 87,9 tis., 2022 68,1 tis., 2023 127,0 tis., 2024 108,7 tis., 2025 119,0 tis.202187,9 tis.202268,1 tis.2023127,0 tis.2024108,7 tis.2025119,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 119,0 tis. € 3,3 tis. €
2024 108,7 tis. € 866 €
2023 127,0 tis. € 1,7 tis. €
2022 68,1 tis. € 294 €
2021 87,9 tis. € 7,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie40,7 tis. €
  • Záväzky38,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zathurecka INPARTNERS GROUP s.r.o. v konkurze?

Zathurecka INPARTNERS GROUP s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zathurecka INPARTNERS GROUP s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zathurecka INPARTNERS GROUP s.r.o. tržby 119,0 tis. €.

Je firma Zathurecka INPARTNERS GROUP s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zathurecka INPARTNERS GROUP s.r.o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Je Zathurecka INPARTNERS GROUP s.r.o. platiteľom DPH?

Zathurecka INPARTNERS GROUP s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zathurecka INPARTNERS GROUP s.r.o. sídli?

Zathurecka INPARTNERS GROUP s.r.o. má sídlo na adrese Kláry Jarunkovej 4, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026