Comfort Gastro s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51830132
DIČ: 2120802134
IČ DPH: SK2120802134
Vazovova 2758/7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vazovova 2758/7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.29
Dátum vzniku: 17. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 8. 2018
Spisová značka: Sro/130010/B
Predmet podnikania (výber): Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Leszek Galiński od 17. 7. 2018
    konateľspoločník
  • Marek Galiňski od 17. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Comfort Gastro s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 14,5 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 283,9 tis. €.

283,9 tis. €
Tržby
14,5 tis. €
Zisk
284,3 tis. €
Celkové výnosy
174,7 tis. €
Aktíva
136,3 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
22,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 11,3 tis., 2023 12,2 tis., 2024 15,3 tis., 2025 14,5 tis.20211,4 tis.202211,3 tis.202312,2 tis.202415,3 tis.202514,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 220,6 tis., 2022 286,5 tis., 2023 277,1 tis., 2024 352,8 tis., 2025 283,9 tis.2021220,6 tis.2022286,5 tis.2023277,1 tis.2024352,8 tis.2025283,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 283,9 tis. € 14,5 tis. €
2024 352,8 tis. € 15,3 tis. €
2023 277,1 tis. € 12,2 tis. €
2022 286,5 tis. € 11,3 tis. €
2021 220,6 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok20,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky120,4 tis. €
  • Finančné účty34,0 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie136,3 tis. €
  • Záväzky38,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Comfort Gastro s. r. o. v konkurze?

Comfort Gastro s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Comfort Gastro s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Comfort Gastro s. r. o. tržby 283,9 tis. €.

Je firma Comfort Gastro s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Comfort Gastro s. r. o. dosiahla zisk 14,5 tis. €.

Je Comfort Gastro s. r. o. platiteľom DPH?

Comfort Gastro s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Comfort Gastro s. r. o. sídli?

Comfort Gastro s. r. o. má sídlo na adrese Vazovova 2758/7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026