HOLLAND AND COMPANY s. r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51811294
DIČ: 2120798834
IČ DPH: SK2120798834
Bárdošova 45, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bárdošova 45, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 7. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 10. 2018
Spisová značka: Sro/129790/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HOLLAND AND COMPANY s. r.o. v roku 2025 znížila zisk o 94 % na 13,8 tis. € a tržby jej klesli o 61 % na 368,9 tis. €.

368,9 tis. €
Tržby
13,8 tis. €
Zisk
371,3 tis. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
837,4 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
37,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 33,1 tis., 2022 321,5 tis., 2023 178,9 tis., 2024 238,6 tis., 2025 13,8 tis.202133,1 tis.2022321,5 tis.2023178,9 tis.2024238,6 tis.202513,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 83,8 tis., 2022 646,5 tis., 2023 973,8 tis., 2024 937,3 tis., 2025 368,9 tis.202183,8 tis.2022646,5 tis.2023973,8 tis.2024937,3 tis.2025368,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 368,9 tis. € 13,8 tis. €
2024 937,3 tis. € 238,6 tis. €
2023 973,8 tis. € 178,9 tis. €
2022 646,5 tis. € 321,5 tis. €
2021 83,8 tis. € 33,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok262,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok772,3 tis. €
  • Zásoby441,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky657 €
  • Krátkodobé pohľadávky399,5 tis. €
  • Finančné účty12,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov818,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,8 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky92 €
  • Krátkodobé záväzky746,9 tis. €
  • Bankové úvery301,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HOLLAND AND COMPANY s. r.o. v konkurze?

HOLLAND AND COMPANY s. r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HOLLAND AND COMPANY s. r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HOLLAND AND COMPANY s. r.o. tržby 368,9 tis. €.

Je firma HOLLAND AND COMPANY s. r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HOLLAND AND COMPANY s. r.o. dosiahla zisk 13,8 tis. €.

Je HOLLAND AND COMPANY s. r.o. platiteľom DPH?

HOLLAND AND COMPANY s. r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HOLLAND AND COMPANY s. r.o. sídli?

HOLLAND AND COMPANY s. r.o. má sídlo na adrese Bárdošova 45, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026