3MAGNOLIE s. r .o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51807262
DIČ: 2120787273
Ľ.Stárka 223/27, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľ.Stárka 223/27, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 29. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/36716/R
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Prevádzkovanie výdajne stravy; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Lexman od 29. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 3MAGNOLIE s. r .o. v roku 2025 znížila zisk o 90 % na 1,4 tis. € a tržby jej klesli o 35 % na 27,1 tis. €.

27,1 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
60,6 tis. €
Aktíva
39,7 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,8 tis., 2022 13,1 tis., 2023 7,7 tis., 2024 13,7 tis., 2025 1,4 tis.2021−1,8 tis.202213,1 tis.20237,7 tis.202413,7 tis.20251,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,2 tis., 2022 34,7 tis., 2023 34,0 tis., 2024 41,9 tis., 2025 27,1 tis.202125,2 tis.202234,7 tis.202334,0 tis.202441,9 tis.202527,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,1 tis. € 1,4 tis. €
2024 41,9 tis. € 13,7 tis. €
2023 34,0 tis. € 7,7 tis. €
2022 34,7 tis. € 13,1 tis. €
2021 25,2 tis. € -1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie39,7 tis. €
  • Záväzky20,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 3MAGNOLIE s. r .o. v konkurze?

3MAGNOLIE s. r .o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 3MAGNOLIE s. r .o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 3MAGNOLIE s. r .o. tržby 27,1 tis. €.

Je firma 3MAGNOLIE s. r .o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 3MAGNOLIE s. r .o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Kde firma 3MAGNOLIE s. r .o. sídli?

3MAGNOLIE s. r .o. má sídlo na adrese Ľ.Stárka 223/27, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026