J&L farm, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51805430
DIČ: 2120801936
IČ DPH: SK2120801936
Priemyselná 3096, Zlaté Moravce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 3096, Zlaté Moravce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.30
Dátum vzniku: 12. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2018
Spisová značka: Sro/46134/N
Predmet podnikania (výber): Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov; Poľnohospodárska prvovýroba; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eduard Huňady od 6. 9. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť J&L farm, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 35,6 tis. € a tržby jej narástli na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
35,6 tis. €
Zisk
2,7 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
41,1 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
−47,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,3 tis., 2022 154,0 tis., 2023 14,7 tis., 2024 310, 2025 35,6 tis.202117,3 tis.2022154,0 tis.202314,7 tis.2024310202535,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,3 mil., 2024 4,0 tis., 2025 1,8 mil.20211,2 mil.20221,3 mil.20231,3 mil.20244,0 tis.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 35,6 tis. €
2024 4,0 tis. € 310 €
2023 1,3 mil. € 14,7 tis. €
2022 1,3 mil. € 154,0 tis. €
2021 1,2 mil. € 17,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok93,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok188,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,7 mil. €
  • Finančné účty6,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-27 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie35,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma J&L farm, s.r.o. v konkurze?

J&L farm, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma J&L farm, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala J&L farm, s.r.o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma J&L farm, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 J&L farm, s.r.o. dosiahla zisk 35,6 tis. €.

Je J&L farm, s.r.o. platiteľom DPH?

J&L farm, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma J&L farm, s.r.o. sídli?

J&L farm, s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 3096, Zlaté Moravce, 953 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026