Marketing Hunter s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51803453
DIČ: 2120799945
IČ DPH: SK2120799945
Páričkova 7, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Páričkova 7, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 27. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2020
Spisová značka: Sro/129531/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alžbeta Lipková od 2. 2. 2024
    konateľ
  • Ing. Marek Záň od 27. 6. 2018
    konateľspoločník
  • Ing. Marta Záňová od 28. 1. 2022
    konateľ
  • Ladislav Záň od 28. 1. 2022
    konateľ
  • Lukáš Záň od 2. 2. 2024
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Marketing Hunter s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 8,0 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 413,8 tis. €.

413,8 tis. €
Tržby
8,0 tis. €
Zisk
414,7 tis. €
Celkové výnosy
482,2 tis. €
Aktíva
57,3 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
3,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,8 tis., 2022 361, 2023 6,1 tis., 2024 8,6 tis., 2025 8,0 tis.20214,8 tis.202236120236,1 tis.20248,6 tis.20258,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 157,1 tis., 2022 199,7 tis., 2023 308,0 tis., 2024 552,5 tis., 2025 413,8 tis.2021157,1 tis.2022199,7 tis.2023308,0 tis.2024552,5 tis.2025413,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 413,8 tis. € 8,0 tis. €
2024 552,5 tis. € 8,6 tis. €
2023 308,0 tis. € 6,1 tis. €
2022 199,7 tis. € 361 €
2021 157,1 tis. € 4,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky137,9 tis. €
  • Finančné účty342,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie57,3 tis. €
  • Záväzky424,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Marketing Hunter s.r.o. v konkurze?

Marketing Hunter s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Marketing Hunter s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Marketing Hunter s.r.o. tržby 413,8 tis. €.

Je firma Marketing Hunter s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Marketing Hunter s.r.o. dosiahla zisk 8,0 tis. €.

Je Marketing Hunter s.r.o. platiteľom DPH?

Marketing Hunter s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Marketing Hunter s.r.o. sídli?

Marketing Hunter s.r.o. má sídlo na adrese Páričkova 7, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026