Symptomedica s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51803143
DIČ: 2120799219
IČ DPH: SK2120799219
Laurinská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Laurinská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 2. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/129656/B
Predmet podnikania (výber): Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lenka Cermanová od 2. 7. 2018
    konateľspoločník
  • Soňa Chamillová od 2. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Symptomedica s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 16,0 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 525,6 tis. €.

525,6 tis. €
Tržby
16,0 tis. €
Zisk
525,8 tis. €
Celkové výnosy
230,0 tis. €
Aktíva
40,7 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
17,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 520, 2022 552, 2023 2,1 tis., 2024 16,7 tis., 2025 16,0 tis.2021520202255220232,1 tis.202416,7 tis.202516,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 166,1 tis., 2022 219,7 tis., 2023 365,8 tis., 2024 393,4 tis., 2025 525,6 tis.2021166,1 tis.2022219,7 tis.2023365,8 tis.2024393,4 tis.2025525,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 525,6 tis. € 16,0 tis. €
2024 393,4 tis. € 16,7 tis. €
2023 365,8 tis. € 2,1 tis. €
2022 219,7 tis. € 552 €
2021 166,1 tis. € 520 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok60,6 tis. €
  • Zásoby50,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,2 tis. €
  • Finančné účty55,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie37,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,4 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,0 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky30,3 tis. €
  • Bankové úvery145,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Symptomedica s.r.o. v konkurze?

Symptomedica s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Symptomedica s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Symptomedica s.r.o. tržby 525,6 tis. €.

Je firma Symptomedica s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Symptomedica s.r.o. dosiahla zisk 16,0 tis. €.

Je Symptomedica s.r.o. platiteľom DPH?

Symptomedica s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Symptomedica s.r.o. sídli?

Symptomedica s.r.o. má sídlo na adrese Laurinská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026