Production byHorsky, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51794837
DIČ: 2120806083
IČ DPH: SK2120806083
Kupeckého 2, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kupeckého 2, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.29
Dátum vzniku: 20. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2019
Spisová značka: Sro/130112/B
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavieb; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Horský od 20. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Production byHorsky, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 15,9 tis. € a tržby jej narástli o 89 % na 547,9 tis. €.

547,9 tis. €
Tržby
15,9 tis. €
Zisk
549,4 tis. €
Celkové výnosy
78,6 tis. €
Aktíva
30,5 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
9,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,9 tis., 2022 2,0 tis., 2023 1,2 tis., 2024 −4,1 tis., 2025 15,9 tis.202110,9 tis.20222,0 tis.20231,2 tis.2024−4,1 tis.202515,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 156,4 tis., 2022 138,4 tis., 2023 165,8 tis., 2024 289,3 tis., 2025 547,9 tis.2021156,4 tis.2022138,4 tis.2023165,8 tis.2024289,3 tis.2025547,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 547,9 tis. € 15,9 tis. €
2024 289,3 tis. € -4,1 tis. €
2023 165,8 tis. € 1,2 tis. €
2022 138,4 tis. € 2,0 tis. €
2021 156,4 tis. € 10,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,4 tis. €
  • Finančné účty29,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky27,3 tis. €
  • Bankové úvery20,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Production byHorsky, s. r. o. v konkurze?

Production byHorsky, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Production byHorsky, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Production byHorsky, s. r. o. tržby 547,9 tis. €.

Je firma Production byHorsky, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Production byHorsky, s. r. o. dosiahla zisk 15,9 tis. €.

Je Production byHorsky, s. r. o. platiteľom DPH?

Production byHorsky, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Production byHorsky, s. r. o. sídli?

Production byHorsky, s. r. o. má sídlo na adrese Kupeckého 2, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026