Déianeira s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51778947
DIČ: 2120804092
Vilová 323/6, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vilová 323/6, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 19. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/129272/B
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Klinčáková od 19. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Déianeira s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 99 % na 7,2 tis. € a tržby jej narástli o 71 % na 10,9 tis. €.

10,9 tis. €
Tržby
7,2 tis. €
Zisk
67,8 tis. €
Aktíva
58,8 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 664, 2023 1,6 tis., 2024 3,6 tis., 2025 7,2 tis.20212,3 tis.202266420231,6 tis.20243,6 tis.20257,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,6 tis., 2022 1,4 tis., 2023 4,0 tis., 2024 6,4 tis., 2025 10,9 tis.20215,6 tis.20221,4 tis.20234,0 tis.20246,4 tis.202510,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,9 tis. € 7,2 tis. €
2024 6,4 tis. € 3,6 tis. €
2023 4,0 tis. € 1,6 tis. €
2022 1,4 tis. € 664 €
2021 5,6 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie58,8 tis. €
  • Záväzky9,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Déianeira s. r. o. v konkurze?

Déianeira s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Déianeira s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Déianeira s. r. o. tržby 10,9 tis. €.

Je firma Déianeira s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Déianeira s. r. o. dosiahla zisk 7,2 tis. €.

Kde firma Déianeira s. r. o. sídli?

Déianeira s. r. o. má sídlo na adrese Vilová 323/6, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026