C&B Company s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51763184
DIČ: 2120789660
IČ DPH: SK2120789660
Jantárová 61, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jantárová 61, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 30. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2023
Spisová značka: Sro/42577/T
Predmet podnikania (výber): Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; Opravy karosérií; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Karol Grajcár od 30. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť C&B Company s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 339 € a tržby jej narástli o 170 % na 101,3 tis. €.

101,3 tis. €
Tržby
339 €
Zisk
90,7 tis. €
Aktíva
41,0 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 373, 2022 498, 2023 649, 2024 −34,7 tis., 2025 3392021373202249820236492024−34,7 tis.2025339
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,5 tis., 2022 39,6 tis., 2023 41,5 tis., 2024 37,5 tis., 2025 101,3 tis.202143,5 tis.202239,6 tis.202341,5 tis.202437,5 tis.2025101,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 101,3 tis. € 339 €
2024 37,5 tis. € -34,7 tis. €
2023 41,5 tis. € 649 €
2022 39,6 tis. € 498 €
2021 43,5 tis. € 373 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie41,0 tis. €
  • Záväzky49,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma C&B Company s.r.o. v konkurze?

C&B Company s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma C&B Company s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala C&B Company s.r.o. tržby 101,3 tis. €.

Je firma C&B Company s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 C&B Company s.r.o. dosiahla zisk 339 €.

Je C&B Company s.r.o. platiteľom DPH?

C&B Company s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma C&B Company s.r.o. sídli?

C&B Company s.r.o. má sídlo na adrese Jantárová 61, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026