Panonia Winery, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51761742
DIČ: 2120790056
IČ DPH: SK2120790056
Dukelská 21, Hlohovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dukelská 21, Hlohovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.02
Dátum vzniku: 28. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 11. 2018
Spisová značka: Sro/42550/T
Predmet podnikania (výber): Výroba ovocných a zeleninových nealkoholických nápojov, sýtených, nesýtených; Výroba nealkoholických nápojov; Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Kobora od 28. 6. 2018
    konateľspoločník
  • Ing. Róbert Čík od 28. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Panonia Winery, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 247,5 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
247,5 tis. €
Strata
1,7 mil. €
Celkové výnosy
3,9 mil. €
Aktíva
260,3 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
51,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,3 tis., 2022 8,0 tis., 2023 −767,4 tis., 2024 480, 2025 −247,5 tis.20215,3 tis.20228,0 tis.2023−767,4 tis.20244802025−247,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,2 mil., 2023 746,6 tis., 2024 997,0 tis., 2025 1,3 mil.20211,1 mil.20221,2 mil.2023746,6 tis.2024997,0 tis.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € -247,5 tis. €
2024 997,0 tis. € 480 €
2023 746,6 tis. € -767,4 tis. €
2022 1,2 mil. € 8,0 tis. €
2021 1,1 mil. € 5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,3 mil. €
  • Zásoby916,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky519,5 tis. €
  • Finančné účty180,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,3 mil. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-797,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-247,5 tis. €
  • Rezervy29,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky27,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,4 mil. €
  • Bankové úvery205,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie932,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Panonia Winery, s.r.o. v konkurze?

Panonia Winery, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Panonia Winery, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Panonia Winery, s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma Panonia Winery, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Panonia Winery, s.r.o. vykázala stratu 247,5 tis. €.

Je Panonia Winery, s.r.o. platiteľom DPH?

Panonia Winery, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Panonia Winery, s.r.o. sídli?

Panonia Winery, s.r.o. má sídlo na adrese Dukelská 21, Hlohovec, 920 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026