EMZA sportswear, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51760894
DIČ: 2120793400
IČ DPH: SK2120793400
Lipová 945/41, Marianka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lipová 945/41, Marianka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.69
Dátum vzniku: 13. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2021
Spisová značka: Sro/129161/B
Predmet podnikania (výber): Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu; Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Elena Vacarelu od 13. 6. 2018
    konateľspoločník
  • Ing. Mária Slaiman od 13. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EMZA sportswear, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 54 % na 3,1 tis. € a tržby jej klesli o 52 % na 14,0 tis. €.

14,0 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
20,4 tis. €
Aktíva
19,4 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 147, 2022 −5,3 tis., 2023 5,2 tis., 2024 6,8 tis., 2025 3,1 tis.20211472022−5,3 tis.20235,2 tis.20246,8 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,0 tis., 2022 16,8 tis., 2023 28,1 tis., 2024 29,3 tis., 2025 14,0 tis.202122,0 tis.202216,8 tis.202328,1 tis.202429,3 tis.202514,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 14,0 tis. € 3,1 tis. €
2024 29,3 tis. € 6,8 tis. €
2023 28,1 tis. € 5,2 tis. €
2022 16,8 tis. € -5,3 tis. €
2021 22,0 tis. € 147 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,4 tis. €
  • Záväzky1,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EMZA sportswear, s.r.o. v konkurze?

EMZA sportswear, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EMZA sportswear, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EMZA sportswear, s.r.o. tržby 14,0 tis. €.

Je firma EMZA sportswear, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EMZA sportswear, s.r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je EMZA sportswear, s.r.o. platiteľom DPH?

EMZA sportswear, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EMZA sportswear, s.r.o. sídli?

EMZA sportswear, s.r.o. má sídlo na adrese Lipová 945/41, Marianka, 900 33.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026