Kvetinová pohotovosť s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51757249
DIČ: 2120786184
IČ DPH: SK2120786184
Mesačná 3241/1, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mesačná 3241/1, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 13. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2026
Spisová značka: Sro/129164/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dávid Moškovič od 13. 6. 2018
    konateľspoločník
  • Jana Moškovič od 13. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kvetinová pohotovosť s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 302 % na 6,1 tis. € a tržby jej narástli o 80 % na 60,7 tis. €.

60,7 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Zisk
53,9 tis. €
Aktíva
13,2 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,1 tis., 2022 846, 2023 431, 2024 1,5 tis., 2025 6,1 tis.2021−1,1 tis.2022846202343120241,5 tis.20256,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,2 tis., 2022 26,9 tis., 2023 20,8 tis., 2024 33,7 tis., 2025 60,7 tis.202125,2 tis.202226,9 tis.202320,8 tis.202433,7 tis.202560,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 60,7 tis. € 6,1 tis. €
2024 33,7 tis. € 1,5 tis. €
2023 20,8 tis. € 431 €
2022 26,9 tis. € 846 €
2021 25,2 tis. € -1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,2 tis. €
  • Záväzky40,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kvetinová pohotovosť s. r. o. v konkurze?

Kvetinová pohotovosť s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kvetinová pohotovosť s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kvetinová pohotovosť s. r. o. tržby 60,7 tis. €.

Je firma Kvetinová pohotovosť s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kvetinová pohotovosť s. r. o. dosiahla zisk 6,1 tis. €.

Je Kvetinová pohotovosť s. r. o. platiteľom DPH?

Kvetinová pohotovosť s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kvetinová pohotovosť s. r. o. sídli?

Kvetinová pohotovosť s. r. o. má sídlo na adrese Mesačná 3241/1, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026