Car Specialist EU, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51738970
DIČ: 2120826598
IČ DPH: SK2120826598
Pod Klepáčom 401/12, Trenčianske Teplice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Klepáčom 401/12, Trenčianske Teplice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 1. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2020
Spisová značka: Sro/36556/R
Predmet podnikania (výber): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov; Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živností ( veľk… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alena Matuščinová od 1. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Car Specialist EU, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 96,9 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
96,9 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
572,4 tis. €
Aktíva
313,8 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
38,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,8 tis., 2022 22,6 tis., 2023 20,3 tis., 2024 138,8 tis., 2025 96,9 tis.202117,8 tis.202222,6 tis.202320,3 tis.2024138,8 tis.202596,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 274,4 tis., 2022 361,5 tis., 2023 483,2 tis., 2024 898,0 tis., 2025 1,2 mil.2021274,4 tis.2022361,5 tis.2023483,2 tis.2024898,0 tis.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 96,9 tis. €
2024 898,0 tis. € 138,8 tis. €
2023 483,2 tis. € 20,3 tis. €
2022 361,5 tis. € 22,6 tis. €
2021 274,4 tis. € 17,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok100,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky168,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky246,3 tis. €
  • Finančné účty57,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy21,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov190,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie96,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky91,3 tis. €
  • Bankové úvery159,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Car Specialist EU, s.r.o. v konkurze?

Car Specialist EU, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Car Specialist EU, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Car Specialist EU, s.r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma Car Specialist EU, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Car Specialist EU, s.r.o. dosiahla zisk 96,9 tis. €.

Je Car Specialist EU, s.r.o. platiteľom DPH?

Car Specialist EU, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Car Specialist EU, s.r.o. sídli?

Car Specialist EU, s.r.o. má sídlo na adrese Pod Klepáčom 401/12, Trenčianske Teplice, 914 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026