LAPA SLOVAKIA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51738040
DIČ: 2120776449
IČ DPH: SK2120776449
Sládkovičova 4, Ivanka pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sládkovičova 4, Ivanka pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 24. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2019
Spisová značka: Sro/128657/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb , výroby; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petr Mlčoch od 24. 5. 2018
    konateľspoločník
  • LAPACORP s.r.o. od 8. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LAPA SLOVAKIA s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 89,5 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 397,8 tis. €.

397,8 tis. €
Tržby
89,5 tis. €
Zisk
407,9 tis. €
Celkové výnosy
367,6 tis. €
Aktíva
318,0 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
73,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 52,6 tis., 2022 80,8 tis., 2023 63,6 tis., 2024 173,6 tis., 2025 89,5 tis.202152,6 tis.202280,8 tis.202363,6 tis.2024173,6 tis.202589,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 132,4 tis., 2022 184,5 tis., 2023 316,3 tis., 2024 471,2 tis., 2025 397,8 tis.2021132,4 tis.2022184,5 tis.2023316,3 tis.2024471,2 tis.2025397,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 397,8 tis. € 89,5 tis. €
2024 471,2 tis. € 173,6 tis. €
2023 316,3 tis. € 63,6 tis. €
2022 184,5 tis. € 80,8 tis. €
2021 132,4 tis. € 52,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie318,0 tis. €
  • Záväzky49,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LAPA SLOVAKIA s. r. o. v konkurze?

LAPA SLOVAKIA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LAPA SLOVAKIA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LAPA SLOVAKIA s. r. o. tržby 397,8 tis. €.

Je firma LAPA SLOVAKIA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LAPA SLOVAKIA s. r. o. dosiahla zisk 89,5 tis. €.

Je LAPA SLOVAKIA s. r. o. platiteľom DPH?

LAPA SLOVAKIA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LAPA SLOVAKIA s. r. o. sídli?

LAPA SLOVAKIA s. r. o. má sídlo na adrese Sládkovičova 4, Ivanka pri Dunaji, 900 28.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026