beauty in brown s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51737922
DIČ: 2120783324
Jánošíková 1368/13, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jánošíková 1368/13, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 6. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/44023/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Čebra od 20. 1. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť beauty in brown s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,2 tis. € a tržby jej klesli o 96 % na 1,2 tis. €.

1,2 tis. €
Tržby
6,2 tis. €
Strata
7,2 tis. €
Aktíva
-196 €
Vlastné imanie
103 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 527, 2022 476, 2023 810, 2024 2,0 tis., 2025 −6,2 tis.20215272022476202381020242,0 tis.2025−6,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,9 tis., 2022 31,0 tis., 2023 37,0 tis., 2024 32,7 tis., 2025 1,2 tis.202118,9 tis.202231,0 tis.202337,0 tis.202432,7 tis.20251,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 tis. € -6,2 tis. €
2024 32,7 tis. € 2,0 tis. €
2023 37,0 tis. € 810 €
2022 31,0 tis. € 476 €
2021 18,9 tis. € 527 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-196 €
  • Záväzky7,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma beauty in brown s. r. o. v konkurze?

beauty in brown s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma beauty in brown s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala beauty in brown s. r. o. tržby 1,2 tis. €.

Je firma beauty in brown s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 beauty in brown s. r. o. vykázala stratu 6,2 tis. €.

Kde firma beauty in brown s. r. o. sídli?

beauty in brown s. r. o. má sídlo na adrese Jánošíková 1368/13, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026