Soós farma, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51736551
DIČ: 2120776427
IČ DPH: SK2120776427
Pinciná 134, Pinciná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pinciná 134, Pinciná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.11
Dátum vzniku: 17. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/34324/S
Predmet podnikania: poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracova…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tibor Soós od 17. 5. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Soós farma, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 255 % na 35,3 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 83,4 tis. €.

83,4 tis. €
Tržby
35,3 tis. €
Zisk
190,5 tis. €
Aktíva
101,7 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 tis., 2022 8,4 tis., 2023 33,9 tis., 2024 10,0 tis., 2025 35,3 tis.20213,6 tis.20228,4 tis.202333,9 tis.202410,0 tis.202535,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,8 tis., 2022 23,3 tis., 2023 77,5 tis., 2024 87,3 tis., 2025 83,4 tis.202121,8 tis.202223,3 tis.202377,5 tis.202487,3 tis.202583,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 83,4 tis. € 35,3 tis. €
2024 87,3 tis. € 10,0 tis. €
2023 77,5 tis. € 33,9 tis. €
2022 23,3 tis. € 8,4 tis. €
2021 21,8 tis. € 3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie101,7 tis. €
  • Záväzky88,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Soós farma, s.r.o. v konkurze?

Soós farma, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Soós farma, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Soós farma, s.r.o. tržby 83,4 tis. €.

Je firma Soós farma, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Soós farma, s.r.o. dosiahla zisk 35,3 tis. €.

Je Soós farma, s.r.o. platiteľom DPH?

Soós farma, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Soós farma, s.r.o. sídli?

Soós farma, s.r.o. má sídlo na adrese Pinciná 134, Pinciná, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026