C&B BANG Tofu, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51734150
DIČ: 2120774029
IČ DPH: SK2120774029
Mliekárenská 3, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mliekárenská 3, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 2. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 6. 2020
Spisová značka: Sro/128912/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Služby súvisiace so skrášľovaním tela …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bang Hoang Luong od 2. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť C&B BANG Tofu, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 10 % na 47,8 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 598,9 tis. €.

598,9 tis. €
Tržby
47,8 tis. €
Zisk
598,9 tis. €
Celkové výnosy
336,9 tis. €
Aktíva
199,9 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
34,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,1 tis., 2022 43,7 tis., 2023 35,8 tis., 2024 53,2 tis., 2025 47,8 tis.202113,1 tis.202243,7 tis.202335,8 tis.202453,2 tis.202547,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 182,0 tis., 2022 281,6 tis., 2023 495,4 tis., 2024 574,5 tis., 2025 598,9 tis.2021182,0 tis.2022281,6 tis.2023495,4 tis.2024574,5 tis.2025598,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 598,9 tis. € 47,8 tis. €
2024 574,5 tis. € 53,2 tis. €
2023 495,4 tis. € 35,8 tis. €
2022 281,6 tis. € 43,7 tis. €
2021 182,0 tis. € 13,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok227,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky58,1 tis. €
  • Finančné účty51,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov146,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie47,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,5 tis. €
  • Bankové úvery117,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma C&B BANG Tofu, s. r. o. v konkurze?

C&B BANG Tofu, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma C&B BANG Tofu, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala C&B BANG Tofu, s. r. o. tržby 598,9 tis. €.

Je firma C&B BANG Tofu, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 C&B BANG Tofu, s. r. o. dosiahla zisk 47,8 tis. €.

Je C&B BANG Tofu, s. r. o. platiteľom DPH?

C&B BANG Tofu, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma C&B BANG Tofu, s. r. o. sídli?

C&B BANG Tofu, s. r. o. má sídlo na adrese Mliekárenská 3, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026