Highgate Investment Funds s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51733137
DIČ: 2120789286
Nivy Tower, Mlynské Nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nivy Tower, Mlynské Nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 14. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/129192/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Ing. Peter Varga od 14. 9. 2018
    konateľ
  • Mgr. Tomáš Demo od 14. 6. 2018
    konateľ
  • Peter Šopinec od 14. 6. 2018
    konateľ
  • AFE s. r. o. od 18. 1. 2022
    spoločník
  • ZRK s. r. o. od 15. 10. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Highgate Investment Funds s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 21,3 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 24,4 tis. €.

24,4 tis. €
Tržby
21,3 tis. €
Zisk
42,0 tis. €
Aktíva
27,2 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,0 tis., 2022 26,2 tis., 2023 35,4 tis., 2024 19,5 tis., 2025 21,3 tis.202118,0 tis.202226,2 tis.202335,4 tis.202419,5 tis.202521,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,8 tis., 2022 31,5 tis., 2023 42,7 tis., 2024 23,7 tis., 2025 24,4 tis.202121,8 tis.202231,5 tis.202342,7 tis.202423,7 tis.202524,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,4 tis. € 21,3 tis. €
2024 23,7 tis. € 19,5 tis. €
2023 42,7 tis. € 35,4 tis. €
2022 31,5 tis. € 26,2 tis. €
2021 21,8 tis. € 18,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,2 tis. €
  • Záväzky14,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Highgate Investment Funds s. r. o. v konkurze?

Highgate Investment Funds s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Highgate Investment Funds s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Highgate Investment Funds s. r. o. tržby 24,4 tis. €.

Je firma Highgate Investment Funds s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Highgate Investment Funds s. r. o. dosiahla zisk 21,3 tis. €.

Kde firma Highgate Investment Funds s. r. o. sídli?

Highgate Investment Funds s. r. o. má sídlo na adrese Nivy Tower, Mlynské Nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026