Crystal Vision Resorts s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51728176
DIČ: 2120775734
IČ DPH: SK2120775734
Hviezdoslavova 39, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavova 39, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 5. 6. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/128970/B
Predmet podnikania (výber): Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; Odevná výroba; Výroba bižutérie a suvenírov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľubomír Straka od 5. 6. 2018
    konateľspoločník
  • Crystal Vision, s.r.o. od 5. 6. 2018
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Crystal Vision Resorts s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 14,8 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 25,2 tis. €.

25,2 tis. €
Tržby
14,8 tis. €
Strata
34,8 tis. €
Aktíva
24,8 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 782, 2022 8,4 tis., 2023 6,0 tis., 2024 9,3 tis., 2025 −14,8 tis.202178220228,4 tis.20236,0 tis.20249,3 tis.2025−14,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,6 tis., 2022 41,6 tis., 2023 46,3 tis., 2024 40,0 tis., 2025 25,2 tis.202117,6 tis.202241,6 tis.202346,3 tis.202440,0 tis.202525,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 25,2 tis. € -14,8 tis. €
2024 40,0 tis. € 9,3 tis. €
2023 46,3 tis. € 6,0 tis. €
2022 41,6 tis. € 8,4 tis. €
2021 17,6 tis. € 782 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,8 tis. €
  • Záväzky10,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Crystal Vision Resorts s. r. o. v konkurze?

Crystal Vision Resorts s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Crystal Vision Resorts s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Crystal Vision Resorts s. r. o. tržby 25,2 tis. €.

Je firma Crystal Vision Resorts s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Crystal Vision Resorts s. r. o. vykázala stratu 14,8 tis. €.

Je Crystal Vision Resorts s. r. o. platiteľom DPH?

Crystal Vision Resorts s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Crystal Vision Resorts s. r. o. sídli?

Crystal Vision Resorts s. r. o. má sídlo na adrese Hviezdoslavova 39, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026