EAST EASY PRODUCTION, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51716526
DIČ: 2120761423
IČ DPH: SK2120761423
Duklianska 589/20, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Duklianska 589/20, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 16. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2018
Spisová značka: Sro/43886/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jakub Kozák od 16. 5. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EAST EASY PRODUCTION, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 43 % na 10,3 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 38,5 tis. €.

38,5 tis. €
Tržby
10,3 tis. €
Zisk
26,4 tis. €
Aktíva
21,9 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,4 tis., 2022 −273, 2023 −3,3 tis., 2024 7,2 tis., 2025 10,3 tis.20215,4 tis.2022−2732023−3,3 tis.20247,2 tis.202510,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,9 tis., 2022 42,4 tis., 2023 45,1 tis., 2024 45,3 tis., 2025 38,5 tis.202117,9 tis.202242,4 tis.202345,1 tis.202445,3 tis.202538,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,5 tis. € 10,3 tis. €
2024 45,3 tis. € 7,2 tis. €
2023 45,1 tis. € -3,3 tis. €
2022 42,4 tis. € -273 €
2021 17,9 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,9 tis. €
  • Záväzky4,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EAST EASY PRODUCTION, s.r.o. v konkurze?

EAST EASY PRODUCTION, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EAST EASY PRODUCTION, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EAST EASY PRODUCTION, s.r.o. tržby 38,5 tis. €.

Je firma EAST EASY PRODUCTION, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EAST EASY PRODUCTION, s.r.o. dosiahla zisk 10,3 tis. €.

Je EAST EASY PRODUCTION, s.r.o. platiteľom DPH?

EAST EASY PRODUCTION, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EAST EASY PRODUCTION, s.r.o. sídli?

EAST EASY PRODUCTION, s.r.o. má sídlo na adrese Duklianska 589/20, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026