ForCamping Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51715783
DIČ: 2120783709
IČ DPH: SK2120783709
Miletičová 44, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miletičová 44, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 19. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 3. 2021
Spisová značka: Sro/128508/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Skalka od 19. 5. 2018
    konateľ
  • Petr Burian od 19. 5. 2018
    konateľ
  • FTonline s.r.o. od 14. 3. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ForCamping Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 357 % na 3,7 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 128,6 tis. €.

128,6 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
97,7 tis. €
Aktíva
35,0 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,2 tis., 2022 22,8 tis., 2023 106, 2024 812, 2025 3,7 tis.202124,2 tis.202222,8 tis.2023106202481220253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 117,5 tis., 2022 177,7 tis., 2023 143,5 tis., 2024 109,0 tis., 2025 128,6 tis.2021117,5 tis.2022177,7 tis.2023143,5 tis.2024109,0 tis.2025128,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 128,6 tis. € 3,7 tis. €
2024 109,0 tis. € 812 €
2023 143,5 tis. € 106 €
2022 177,7 tis. € 22,8 tis. €
2021 117,5 tis. € 24,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie35,0 tis. €
  • Záväzky62,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ForCamping Slovakia s. r. o. v konkurze?

ForCamping Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ForCamping Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ForCamping Slovakia s. r. o. tržby 128,6 tis. €.

Je firma ForCamping Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ForCamping Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je ForCamping Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

ForCamping Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ForCamping Slovakia s. r. o. sídli?

ForCamping Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Miletičová 44, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026