Jednotné roľnícke družstvo TATRY

Aktívna spoločnosť
IČO: 51714680
DIČ: 2120772797
IČ DPH: SK2120772797
Dostojevského 3313/12, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Dostojevského 3313/12, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.91
Dátum vzniku: 18. 5. 2018
Základné imanie: 1,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 9. 2026
Spisová značka: Dr/10184/P
Predmet podnikania (výber): Chov vybraných druhov zvierat; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Kopaničák od 18. 5. 2018
    predseda predstavenstva
  • Juraj Prcín od 18. 5. 2018
    podpredseda predstavenstva

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Jednotné roľnícke družstvo TATRY v roku 2025 zvýšila zisk na 33,6 tis. € a tržby jej narástli o 391 % na 49,1 tis. €.

49,1 tis. €
Tržby
33,6 tis. €
Zisk
137,6 tis. €
Aktíva
88,6 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,8 tis., 2022 9,9 tis., 2023 2,0 tis., 2024 1,2 tis., 2025 33,6 tis.202118,8 tis.20229,9 tis.20232,0 tis.20241,2 tis.202533,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,0 tis., 2022 20,3 tis., 2023 7,0 tis., 2024 10,0 tis., 2025 49,1 tis.202148,0 tis.202220,3 tis.20237,0 tis.202410,0 tis.202549,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,1 tis. € 33,6 tis. €
2024 10,0 tis. € 1,2 tis. €
2023 7,0 tis. € 2,0 tis. €
2022 20,3 tis. € 9,9 tis. €
2021 48,0 tis. € 18,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie88,6 tis. €
  • Záväzky49,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Jednotné roľnícke družstvo TATRY v konkurze?

Jednotné roľnícke družstvo TATRY nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Jednotné roľnícke družstvo TATRY tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Jednotné roľnícke družstvo TATRY tržby 49,1 tis. €.

Je firma Jednotné roľnícke družstvo TATRY v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Jednotné roľnícke družstvo TATRY dosiahla zisk 33,6 tis. €.

Je Jednotné roľnícke družstvo TATRY platiteľom DPH?

Jednotné roľnícke družstvo TATRY je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Jednotné roľnícke družstvo TATRY sídli?

Jednotné roľnícke družstvo TATRY má sídlo na adrese Dostojevského 3313/12, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026