VM Recruitment SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51691965
DIČ: 2120757375
IČ DPH: SK2120757375
Nám. SNP 1766/25A, Nováky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. SNP 1766/25A, Nováky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.10
Dátum vzniku: 10. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/36441/R
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Veronika Čupák od 10. 5. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VM Recruitment SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 495 % na 17,3 tis. € a tržby jej narástli o 132 % na 46,8 tis. €.

46,8 tis. €
Tržby
17,3 tis. €
Zisk
30,0 tis. €
Aktíva
24,3 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −15,5 tis., 2022 8,6 tis., 2023 1,7 tis., 2024 2,9 tis., 2025 17,3 tis.2021−15,5 tis.20228,6 tis.20231,7 tis.20242,9 tis.202517,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 570, 2022 42,0 tis., 2023 32,3 tis., 2024 20,2 tis., 2025 46,8 tis.2021570202242,0 tis.202332,3 tis.202420,2 tis.202546,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,8 tis. € 17,3 tis. €
2024 20,2 tis. € 2,9 tis. €
2023 32,3 tis. € 1,7 tis. €
2022 42,0 tis. € 8,6 tis. €
2021 570 € -15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,3 tis. €
  • Záväzky5,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VM Recruitment SK s.r.o. v konkurze?

VM Recruitment SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VM Recruitment SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VM Recruitment SK s.r.o. tržby 46,8 tis. €.

Je firma VM Recruitment SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VM Recruitment SK s.r.o. dosiahla zisk 17,3 tis. €.

Je VM Recruitment SK s.r.o. platiteľom DPH?

VM Recruitment SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VM Recruitment SK s.r.o. sídli?

VM Recruitment SK s.r.o. má sídlo na adrese Nám. SNP 1766/25A, Nováky, 972 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026