LEMAN LEŠENIE, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51673002
DIČ: 2120758365
IČ DPH: SK2120758365
Fidlikova 100, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fidlikova 100, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 3. 5. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 2. 2020
Spisová značka: Sro/38718/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Bača od 5. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť LEMAN LEŠENIE, spol. s r. o. v roku 2024 znížila zisk o 29 % na 8,6 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 651,4 tis. €.

651,4 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
332,8 tis. €
Aktíva
66,3 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 9,3 tis., 2021 680, 2022 11,8 tis., 2023 12,2 tis., 2024 8,6 tis.20209,3 tis.2021680202211,8 tis.202312,2 tis.20248,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 457,0 tis., 2021 475,0 tis., 2022 641,6 tis., 2023 642,2 tis., 2024 651,4 tis.2020457,0 tis.2021475,0 tis.2022641,6 tis.2023642,2 tis.2024651,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 651,4 tis. € 8,6 tis. €
2023 642,2 tis. € 12,2 tis. €
2022 641,6 tis. € 11,8 tis. €
2021 475,0 tis. € 680 €
2020 457,0 tis. € 9,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie66,3 tis. €
  • Záväzky266,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LEMAN LEŠENIE, spol. s r. o. v konkurze?

LEMAN LEŠENIE, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LEMAN LEŠENIE, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala LEMAN LEŠENIE, spol. s r. o. tržby 651,4 tis. €.

Je firma LEMAN LEŠENIE, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 LEMAN LEŠENIE, spol. s r. o. dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je LEMAN LEŠENIE, spol. s r. o. platiteľom DPH?

LEMAN LEŠENIE, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LEMAN LEŠENIE, spol. s r. o. sídli?

LEMAN LEŠENIE, spol. s r. o. má sídlo na adrese Fidlikova 100, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026