Galéria APP Lúčky, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51672880
DIČ: 2120739819
IČ DPH: SK2120739819
Okoličianska 191/2, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Okoličianska 191/2, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 18. 4. 2018
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2018
Spisová značka: Sro/69921/L
Predmet podnikania (výber): prenájom hnuteľných vecí; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Galéria APP Lúčky, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 96 % na 16,7 tis. € a tržby jej ostali na 104,9 tis. €.

104,9 tis. €
Tržby
16,7 tis. €
Zisk
114,6 tis. €
Celkové výnosy
689,9 tis. €
Aktíva
74,6 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
40,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 461,0 tis., 2022 16,3 tis., 2023 41,2 tis., 2024 8,5 tis., 2025 16,7 tis.2021461,0 tis.202216,3 tis.202341,2 tis.20248,5 tis.202516,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 101,7 tis., 2023 148,6 tis., 2024 105,3 tis., 2025 104,9 tis.20211,4 mil.2022101,7 tis.2023148,6 tis.2024105,3 tis.2025104,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 104,9 tis. € 16,7 tis. €
2024 105,3 tis. € 8,5 tis. €
2023 148,6 tis. € 41,2 tis. €
2022 101,7 tis. € 16,3 tis. €
2021 1,4 mil. € 461,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok516,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok109,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,7 tis. €
  • Finančné účty32,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky601,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky14,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Galéria APP Lúčky, s.r.o. v konkurze?

Galéria APP Lúčky, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Galéria APP Lúčky, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Galéria APP Lúčky, s.r.o. tržby 104,9 tis. €.

Je firma Galéria APP Lúčky, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Galéria APP Lúčky, s.r.o. dosiahla zisk 16,7 tis. €.

Je Galéria APP Lúčky, s.r.o. platiteľom DPH?

Galéria APP Lúčky, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Galéria APP Lúčky, s.r.o. sídli?

Galéria APP Lúčky, s.r.o. má sídlo na adrese Okoličianska 191/2, Liptovský Mikuláš, 031 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026