MGP Motorsport s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51670828
DIČ: 2120752557
IČ DPH: SK2120752557
Pri Brodku 11/10, Závažná Poruba

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Brodku 11/10, Závažná Poruba Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 24. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2019
Spisová značka: Sro/69956/L
Predmet podnikania (výber): Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Jurečka od 24. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MGP Motorsport s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 77 % na 18,2 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 237,6 tis. €.

237,6 tis. €
Tržby
18,2 tis. €
Zisk
241,3 tis. €
Celkové výnosy
94,9 tis. €
Aktíva
13,8 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
45,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,6 tis., 2022 −10,7 tis., 2023 24,7 tis., 2024 10,2 tis., 2025 18,2 tis.20217,6 tis.2022−10,7 tis.202324,7 tis.202410,2 tis.202518,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 133,9 tis., 2022 170,5 tis., 2023 227,8 tis., 2024 211,1 tis., 2025 237,6 tis.2021133,9 tis.2022170,5 tis.2023227,8 tis.2024211,1 tis.2025237,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 146,2 tis., 2022 186,4 tis., 2023 228,7 tis., 2024 211,1 tis., 2025 241,3 tis.2021146,2 tis.2022186,4 tis.2023228,7 tis.2024211,1 tis.2025241,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 662, 2022 0, 2023 2,4 tis., 2024 3,9 tis., 2025 3,8 tis.20216622022020232,4 tis.20243,9 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 237,6 tis. € 18,2 tis. €
2024 211,1 tis. € 10,2 tis. €
2023 227,8 tis. € 24,7 tis. €
2022 170,5 tis. € -10,7 tis. €
2021 133,9 tis. € 7,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok85,1 tis. €
  • Zásoby1,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,9 tis. €
  • Finančné účty6,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-9,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,2 tis. €
  • Rezervy98 €
  • Krátkodobé záväzky58,3 tis. €
  • Bankové úvery22,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MGP Motorsport s.r.o. v konkurze?

MGP Motorsport s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MGP Motorsport s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MGP Motorsport s.r.o. tržby 237,6 tis. €.

Je firma MGP Motorsport s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MGP Motorsport s.r.o. dosiahla zisk 18,2 tis. €.

Je MGP Motorsport s.r.o. platiteľom DPH?

MGP Motorsport s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MGP Motorsport s.r.o. sídli?

MGP Motorsport s.r.o. má sídlo na adrese Pri Brodku 11/10, Závažná Poruba, 032 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026