KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51668246
DIČ: 2120743229
IČ DPH: SK2120743229
Hontianska Vrbica 172, Hontianska Vrbica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hontianska Vrbica 172, Hontianska Vrbica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 18. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2019
Spisová značka: Sro/45508/N
Predmet podnikania (výber): Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení; Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Krajčírová od 18. 4. 2018
    konateľspoločník
  • Roman Krajčír od 18. 4. 2018
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 22 % na 8,3 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 638,6 tis. €.

638,6 tis. €
Tržby
8,3 tis. €
Zisk
639,2 tis. €
Celkové výnosy
67,3 tis. €
Aktíva
24,4 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
3,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,2 tis., 2022 −1,2 tis., 2023 −10,6 tis., 2024 10,6 tis., 2025 8,3 tis.20218,2 tis.2022−1,2 tis.2023−10,6 tis.202410,6 tis.20258,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 177,7 tis., 2022 400,5 tis., 2023 588,9 tis., 2024 553,4 tis., 2025 638,6 tis.2021177,7 tis.2022400,5 tis.2023588,9 tis.2024553,4 tis.2025638,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 638,6 tis. € 8,3 tis. €
2024 553,4 tis. € 10,6 tis. €
2023 588,9 tis. € -10,6 tis. €
2022 400,5 tis. € -1,2 tis. €
2021 177,7 tis. € 8,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,9 tis. €
  • Finančné účty63,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky42,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o. tržby 638,6 tis. €.

Je firma KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 8,3 tis. €.

Je KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o. sídli?

KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Hontianska Vrbica 172, Hontianska Vrbica, 935 55.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026