EMERIS Productions s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51664828
DIČ: 2120750379
IČ DPH: SK2120750379
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.20
Dátum vzniku: 21. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/127895/B
Predmet podnikania (výber): Fotografické služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stéphanie Martin od 27. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť EMERIS Productions s. r. o. v roku 2023 sa dostala zo straty do zisku 495 € a tržby jej klesli o 43 % na 3,3 tis. €.

3,3 tis. €
Tržby
495 €
Zisk
10,1 tis. €
Aktíva
9,9 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 1,6 tis., 2020 1,8 tis., 2021 1,5 tis., 2022 −2,2 tis., 2023 49520191,6 tis.20201,8 tis.20211,5 tis.2022−2,2 tis.2023495
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 5,1 tis., 2020 6,9 tis., 2021 6,5 tis., 2022 5,9 tis., 2023 3,3 tis.20195,1 tis.20206,9 tis.20216,5 tis.20225,9 tis.20233,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 3,3 tis. € 495 €
2022 5,9 tis. € -2,2 tis. €
2021 6,5 tis. € 1,5 tis. €
2020 6,9 tis. € 1,8 tis. €
2019 5,1 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie9,9 tis. €
  • Záväzky280 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EMERIS Productions s. r. o. v konkurze?

EMERIS Productions s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EMERIS Productions s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala EMERIS Productions s. r. o. tržby 3,3 tis. €.

Je firma EMERIS Productions s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 EMERIS Productions s. r. o. dosiahla zisk 495 €.

Je EMERIS Productions s. r. o. platiteľom DPH?

EMERIS Productions s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EMERIS Productions s. r. o. sídli?

EMERIS Productions s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026