Bratislava Music Productions s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51652501
DIČ: 2120746353
IČ DPH: SK2120746353
Papraďová 3, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Papraďová 3, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.80
Dátum vzniku: 7. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2018
Spisová značka: Sro/127537/B
Predmet podnikania (výber): vydavateľská činnosť; služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ana Diz od 9. 4. 2019
    konateľspoločník
  • David Rico od 26. 5. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bratislava Music Productions s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 66,3 tis. € a tržby jej narástli o 57 % na 531,1 tis. €.

531,1 tis. €
Tržby
66,3 tis. €
Zisk
534,3 tis. €
Celkové výnosy
155,8 tis. €
Aktíva
133,3 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
23,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 61,8 tis., 2022 74,4 tis., 2023 82,7 tis., 2024 56,6 tis., 2025 66,3 tis.202161,8 tis.202274,4 tis.202382,7 tis.202456,6 tis.202566,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 309,4 tis., 2022 380,9 tis., 2023 381,5 tis., 2024 337,9 tis., 2025 531,1 tis.2021309,4 tis.2022380,9 tis.2023381,5 tis.2024337,9 tis.2025531,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 531,1 tis. € 66,3 tis. €
2024 337,9 tis. € 56,6 tis. €
2023 381,5 tis. € 82,7 tis. €
2022 380,9 tis. € 74,4 tis. €
2021 309,4 tis. € 61,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok37,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,5 tis. €
  • Finančné účty74,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov61,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie66,3 tis. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bratislava Music Productions s. r. o. v konkurze?

Bratislava Music Productions s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bratislava Music Productions s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bratislava Music Productions s. r. o. tržby 531,1 tis. €.

Je firma Bratislava Music Productions s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bratislava Music Productions s. r. o. dosiahla zisk 66,3 tis. €.

Je Bratislava Music Productions s. r. o. platiteľom DPH?

Bratislava Music Productions s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bratislava Music Productions s. r. o. sídli?

Bratislava Music Productions s. r. o. má sídlo na adrese Papraďová 3, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026