TANTA Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51652145
DIČ: 2120740182
IČ DPH: SK2120740182
Nižná Jedľová 51, Nižná Jedľová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nižná Jedľová 51, Nižná Jedľová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 13. 4. 2018
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2018
Spisová značka: Sro/36216/P
Predmet podnikania (výber): Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu; Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami; Sťahovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Hlivjak od 13. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TANTA Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 211,5 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 5,4 mil. €.

5,4 mil. €
Tržby
211,5 tis. €
Zisk
5,4 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
8,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 389,2 tis., 2022 384,8 tis., 2023 396,1 tis., 2024 184,8 tis., 2025 211,5 tis.2021389,2 tis.2022384,8 tis.2023396,1 tis.2024184,8 tis.2025211,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 3,9 mil., 2023 4,2 mil., 2024 4,8 mil., 2025 5,4 mil.20213,3 mil.20223,9 mil.20234,2 mil.20244,8 mil.20255,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,4 mil. € 211,5 tis. €
2024 4,8 mil. € 184,8 tis. €
2023 4,2 mil. € 396,1 tis. €
2022 3,9 mil. € 384,8 tis. €
2021 3,3 mil. € 389,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky607,6 tis. €
  • Finančné účty252,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie9,0 tis. €
  • Fondy zo zisku900 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie211,5 tis. €
  • Rezervy1,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky56,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky613,8 tis. €
  • Bankové úvery588,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie23,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TANTA Slovakia s.r.o. v konkurze?

TANTA Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TANTA Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TANTA Slovakia s.r.o. tržby 5,4 mil. €.

Je firma TANTA Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TANTA Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 211,5 tis. €.

Je TANTA Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

TANTA Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TANTA Slovakia s.r.o. sídli?

TANTA Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Nižná Jedľová 51, Nižná Jedľová, 089 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026