Stomatológia JEZBERA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51643472
DIČ: 2120745671
IČ DPH: SK2120745671
Štefánikova 366/81, Ivanka pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 366/81, Ivanka pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 5. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/127438/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; prenájom hnuteľných vecí; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ivan Jezbera od 5. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stomatológia JEZBERA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 68 % na 241,8 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 702,9 tis. €.

702,9 tis. €
Tržby
241,8 tis. €
Zisk
706,8 tis. €
Celkové výnosy
548,5 tis. €
Aktíva
460,1 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
79,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,2 tis., 2022 10,1 tis., 2023 68,3 tis., 2024 144,2 tis., 2025 241,8 tis.202117,2 tis.202210,1 tis.202368,3 tis.2024144,2 tis.2025241,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 531,7 tis., 2022 568,8 tis., 2023 714,0 tis., 2024 710,2 tis., 2025 702,9 tis.2021531,7 tis.2022568,8 tis.2023714,0 tis.2024710,2 tis.2025702,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 531,7 tis., 2022 568,9 tis., 2023 714,1 tis., 2024 740,1 tis., 2025 706,8 tis.2021531,7 tis.2022568,9 tis.2023714,1 tis.2024740,1 tis.2025706,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,0 tis., 2022 2,7 tis., 2023 19,4 tis., 2024 39,3 tis., 2025 65,1 tis.20214,0 tis.20222,7 tis.202319,4 tis.202439,3 tis.202565,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 702,9 tis. € 241,8 tis. €
2024 710,2 tis. € 144,2 tis. €
2023 714,0 tis. € 68,3 tis. €
2022 568,8 tis. € 10,1 tis. €
2021 531,7 tis. € 17,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok21,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,3 tis. €
  • Finančné účty494,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov212,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie241,8 tis. €
  • Rezervy10,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky78 €
  • Krátkodobé záväzky78,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stomatológia JEZBERA s.r.o. v konkurze?

Stomatológia JEZBERA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stomatológia JEZBERA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stomatológia JEZBERA s.r.o. tržby 702,9 tis. €.

Je firma Stomatológia JEZBERA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stomatológia JEZBERA s.r.o. dosiahla zisk 241,8 tis. €.

Je Stomatológia JEZBERA s.r.o. platiteľom DPH?

Stomatológia JEZBERA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stomatológia JEZBERA s.r.o. sídli?

Stomatológia JEZBERA s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova 366/81, Ivanka pri Dunaji, 900 28.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026