MAGNUM FBO Hangar k. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51633132
DIČ: 2120767198
IČ DPH: SK2120767198
Mlynské nivy 19100/53, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Komanditná spoločnosť
Sídlo: Mlynské nivy 19100/53, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 25. 4. 2018
Základné imanie: 250 €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2018
Spisová značka: Sr/1809/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MAGNUM FBO B.V. od 8. 8. 2026
    spoločník
  • SKYASSIST s.r.o. od 6. 6. 2024
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Florian Samsinger od 15. 6. 2024
    člen štatutárneho orgánu

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAGNUM FBO Hangar k. s. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 37,4 tis. € a tržby jej klesli o 84 % na 38,6 tis. €.

38,6 tis. €
Tržby
37,4 tis. €
Zisk
195,9 tis. €
Aktíva
76,4 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 197,2 tis., 2022 276,3 tis., 2023 171,4 tis., 2024 −6,1 tis., 2025 37,4 tis.2021197,2 tis.2022276,3 tis.2023171,4 tis.2024−6,1 tis.202537,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 311,7 tis., 2022 366,5 tis., 2023 251,5 tis., 2024 244,7 tis., 2025 38,6 tis.2021311,7 tis.2022366,5 tis.2023251,5 tis.2024244,7 tis.202538,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,6 tis. € 37,4 tis. €
2024 244,7 tis. € -6,1 tis. €
2023 251,5 tis. € 171,4 tis. €
2022 366,5 tis. € 276,3 tis. €
2021 311,7 tis. € 197,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie76,4 tis. €
  • Záväzky119,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAGNUM FBO Hangar k. s. v konkurze?

MAGNUM FBO Hangar k. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAGNUM FBO Hangar k. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAGNUM FBO Hangar k. s. tržby 38,6 tis. €.

Je firma MAGNUM FBO Hangar k. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAGNUM FBO Hangar k. s. dosiahla zisk 37,4 tis. €.

Je MAGNUM FBO Hangar k. s. platiteľom DPH?

MAGNUM FBO Hangar k. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAGNUM FBO Hangar k. s. sídli?

MAGNUM FBO Hangar k. s. má sídlo na adrese Mlynské nivy 19100/53, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026