Consulting for Growth, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51581043
DIČ: 2120733681
IČ DPH: SK2120733681
Vyšný Kelčov 616, Vysoká nad Kysucou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vyšný Kelčov 616, Vysoká nad Kysucou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.30
Dátum vzniku: 7. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/69848/L
Predmet podnikania (výber): Vyučovanie v odbore cudzích jazykov: anglický jazyk; Prekladateľské a tlmočnícke služby: anglický jazyk; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PaedDr. Eva Gáboriková, PhD. od 7. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Consulting for Growth, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 32,0 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 47,9 tis. €.

47,9 tis. €
Tržby
32,0 tis. €
Zisk
91,6 tis. €
Aktíva
84,4 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,7 tis., 2022 38,6 tis., 2023 22,5 tis., 2024 26,9 tis., 2025 32,0 tis.202135,7 tis.202238,6 tis.202322,5 tis.202426,9 tis.202532,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 51,3 tis., 2022 55,4 tis., 2023 36,0 tis., 2024 42,7 tis., 2025 47,9 tis.202151,3 tis.202255,4 tis.202336,0 tis.202442,7 tis.202547,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,9 tis. € 32,0 tis. €
2024 42,7 tis. € 26,9 tis. €
2023 36,0 tis. € 22,5 tis. €
2022 55,4 tis. € 38,6 tis. €
2021 51,3 tis. € 35,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie84,4 tis. €
  • Záväzky7,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Consulting for Growth, s.r.o. v konkurze?

Consulting for Growth, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Consulting for Growth, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Consulting for Growth, s.r.o. tržby 47,9 tis. €.

Je firma Consulting for Growth, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Consulting for Growth, s.r.o. dosiahla zisk 32,0 tis. €.

Je Consulting for Growth, s.r.o. platiteľom DPH?

Consulting for Growth, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Consulting for Growth, s.r.o. sídli?

Consulting for Growth, s.r.o. má sídlo na adrese Vyšný Kelčov 616, Vysoká nad Kysucou, 023 55.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026