Colderia Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51558131
DIČ: 2120733450
IČ DPH: SK2120733450
Lučenská 1050, Veľký Krtíš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lučenská 1050, Veľký Krtíš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.29
Dátum vzniku: 7. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2019
Spisová značka: Sro/36954/S
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Strenátka od 7. 4. 2018
    konateľspoločník
  • Roman Messerschmidt od 6. 8. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Colderia Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,8 tis. € a tržby jej klesli o 52 % na 245,1 tis. €.

245,1 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Strata
245,1 tis. €
Celkové výnosy
114,5 tis. €
Aktíva
57,0 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
22,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 213, 2023 5,9 tis., 2024 36,8 tis., 2025 −2,8 tis.20212,1 tis.202221320235,9 tis.202436,8 tis.2025−2,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 93,2 tis., 2022 145,5 tis., 2023 170,4 tis., 2024 513,9 tis., 2025 245,1 tis.202193,2 tis.2022145,5 tis.2023170,4 tis.2024513,9 tis.2025245,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 245,1 tis. € -2,8 tis. €
2024 513,9 tis. € 36,8 tis. €
2023 170,4 tis. € 5,9 tis. €
2022 145,5 tis. € 213 €
2021 93,2 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok44,7 tis. €
  • Zásoby2,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,9 tis. €
  • Finančné účty59,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov52,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky29,7 tis. €
  • Bankové úvery27,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Colderia Slovakia s.r.o. v konkurze?

Colderia Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Colderia Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Colderia Slovakia s.r.o. tržby 245,1 tis. €.

Je firma Colderia Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Colderia Slovakia s.r.o. vykázala stratu 2,8 tis. €.

Je Colderia Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Colderia Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Colderia Slovakia s.r.o. sídli?

Colderia Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Lučenská 1050, Veľký Krtíš, 990 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026