Inštitút požiarnej ochrany s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51469171
DIČ: 2120731140
IČ DPH: SK2120731140
Spútniková 37, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Spútniková 37, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 5. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2020
Spisová značka: Sro/127458/B
Predmet podnikania (výber): Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Technik požiarnej ochrany …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Romana Zemanovičová od 5. 4. 2018
    konateľspoločník
  • Mgr. Stanislav Zemanovič od 5. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Inštitút požiarnej ochrany s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 18,2 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 100,6 tis. €.

100,6 tis. €
Tržby
18,2 tis. €
Zisk
80,9 tis. €
Aktíva
63,3 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,4 tis., 2022 26,3 tis., 2023 −20,0 tis., 2024 25,3 tis., 2025 18,2 tis.20219,4 tis.202226,3 tis.2023−20,0 tis.202425,3 tis.202518,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,8 tis., 2022 101,9 tis., 2023 118,3 tis., 2024 139,8 tis., 2025 100,6 tis.202153,8 tis.2022101,9 tis.2023118,3 tis.2024139,8 tis.2025100,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 100,6 tis. € 18,2 tis. €
2024 139,8 tis. € 25,3 tis. €
2023 118,3 tis. € -20,0 tis. €
2022 101,9 tis. € 26,3 tis. €
2021 53,8 tis. € 9,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie63,3 tis. €
  • Záväzky17,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Inštitút požiarnej ochrany s.r.o. v konkurze?

Inštitút požiarnej ochrany s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Inštitút požiarnej ochrany s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Inštitút požiarnej ochrany s.r.o. tržby 100,6 tis. €.

Je firma Inštitút požiarnej ochrany s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Inštitút požiarnej ochrany s.r.o. dosiahla zisk 18,2 tis. €.

Je Inštitút požiarnej ochrany s.r.o. platiteľom DPH?

Inštitút požiarnej ochrany s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Inštitút požiarnej ochrany s.r.o. sídli?

Inštitút požiarnej ochrany s.r.o. má sídlo na adrese Spútniková 37, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026