Ubytovňa Višňové s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51469154
DIČ: 2120724914
IČ DPH: SK2120724914
Višňové 840, Višňové

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Višňové 840, Višňové Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 22. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2018
Spisová značka: Sro/70987/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Henrich Pietrik od 22. 11. 2024
    konateľ
  • Ján Kmeť od 30. 8. 2018
    konateľspoločník
  • Ladislav Ďurnek od 28. 8. 2018
    konateľspoločník
  • HEPIEND, s.r.o. od 4. 2. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ubytovňa Višňové s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 35,3 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 238,1 tis. €.

238,1 tis. €
Tržby
35,3 tis. €
Zisk
239,1 tis. €
Celkové výnosy
184,5 tis. €
Aktíva
82,2 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
37,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −46,1 tis., 2022 985, 2023 49,5 tis., 2024 −92,3 tis., 2025 35,3 tis.2021−46,1 tis.2022985202349,5 tis.2024−92,3 tis.202535,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 92,2 tis., 2022 153,8 tis., 2023 342,7 tis., 2024 244,3 tis., 2025 238,1 tis.202192,2 tis.2022153,8 tis.2023342,7 tis.2024244,3 tis.2025238,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 238,1 tis. € 35,3 tis. €
2024 244,3 tis. € -92,3 tis. €
2023 342,7 tis. € 49,5 tis. €
2022 153,8 tis. € 985 €
2021 92,2 tis. € -46,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky134,7 tis. €
  • Finančné účty17,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie82,2 tis. €
  • Záväzky102,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ubytovňa Višňové s.r.o. v konkurze?

Ubytovňa Višňové s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ubytovňa Višňové s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ubytovňa Višňové s.r.o. tržby 238,1 tis. €.

Je firma Ubytovňa Višňové s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ubytovňa Višňové s.r.o. dosiahla zisk 35,3 tis. €.

Je Ubytovňa Višňové s.r.o. platiteľom DPH?

Ubytovňa Višňové s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ubytovňa Višňové s.r.o. sídli?

Ubytovňa Višňové s.r.o. má sídlo na adrese Višňové 840, Višňové, 013 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026