Wincent Technologies s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 51462338
DIČ: 2120735276
IČ DPH: SK2120735276
Bottova 2A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bottova 2A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 11. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 9. 2018
Spisová značka: Sro/127603/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Počítačové služby; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matúš Kopf od 11. 4. 2018
    konateľspoločník
  • Michal Kopf od 11. 4. 2018
    konateľspoločník
  • Andrej Solár od 19. 9. 2026
    likvidátor

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Wincent Technologies s.r.o. v likvidácii v roku 2025 zvýšila zisk o 45 % na 9,3 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 220,0 tis. €.

220,0 tis. €
Tržby
9,3 tis. €
Zisk
222,9 tis. €
Celkové výnosy
480,6 tis. €
Aktíva
430,0 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
6,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 166,1 tis., 2022 548,0 tis., 2023 511,1 tis., 2024 6,4 tis., 2025 9,3 tis.2021166,1 tis.2022548,0 tis.2023511,1 tis.20246,4 tis.20259,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 mil., 2022 9,9 mil., 2023 7,8 mil., 2024 191,9 tis., 2025 220,0 tis.20212,2 mil.20229,9 mil.20237,8 mil.2024191,9 tis.2025220,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 220,0 tis. € 9,3 tis. €
2024 191,9 tis. € 6,4 tis. €
2023 7,8 mil. € 511,1 tis. €
2022 9,9 mil. € 548,0 tis. €
2021 2,2 mil. € 166,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok50,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky276,9 tis. €
  • Finančné účty153,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov415,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,3 tis. €
  • Rezervy990 €
  • Dlhodobé záväzky464 €
  • Krátkodobé záväzky49,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Wincent Technologies s.r.o. v likvidácii v konkurze?

Wincent Technologies s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Wincent Technologies s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Wincent Technologies s.r.o. v likvidácii tržby 220,0 tis. €.

Je firma Wincent Technologies s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Wincent Technologies s.r.o. v likvidácii dosiahla zisk 9,3 tis. €.

Je Wincent Technologies s.r.o. v likvidácii platiteľom DPH?

Wincent Technologies s.r.o. v likvidácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Wincent Technologies s.r.o. v likvidácii sídli?

Wincent Technologies s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Bottova 2A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026