Jožko Farmárik s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51451425
DIČ: 2120707765
IČ DPH: SK2120707765
Hadovská cesta 19, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hadovská cesta 19, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.22
Dátum vzniku: 3. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2019
Spisová značka: Sro/70482/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Samuel Hasák od 18. 6. 2026
    konateľ
  • DANUBIUS spol. s r.o. od 14. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Jožko Farmárik s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 46,2 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
46,2 tis. €
Strata
2,6 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
159,9 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
35,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 69,2 tis., 2022 2,0 tis., 2023 11,1 tis., 2024 14,5 tis., 2025 −46,2 tis.202169,2 tis.20222,0 tis.202311,1 tis.202414,5 tis.2025−46,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,1 mil., 2022 2,7 mil., 2023 2,8 mil., 2024 2,8 mil., 2025 2,6 mil.20212,1 mil.20222,7 mil.20232,8 mil.20242,8 mil.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € -46,2 tis. €
2024 2,8 mil. € 14,5 tis. €
2023 2,8 mil. € 11,1 tis. €
2022 2,7 mil. € 2,0 tis. €
2021 2,1 mil. € 69,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok121,6 tis. €
  • Zásoby527,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky584,4 tis. €
  • Finančné účty141,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie50,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy115,4 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov85,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-46,2 tis. €
  • Rezervy41,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky72,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Jožko Farmárik s.r.o. v konkurze?

Jožko Farmárik s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Jožko Farmárik s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Jožko Farmárik s.r.o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma Jožko Farmárik s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Jožko Farmárik s.r.o. vykázala stratu 46,2 tis. €.

Je Jožko Farmárik s.r.o. platiteľom DPH?

Jožko Farmárik s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Jožko Farmárik s.r.o. sídli?

Jožko Farmárik s.r.o. má sídlo na adrese Hadovská cesta 19, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026