MAROLEKS SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51435438
DIČ: 2120722131
IČ DPH: SK2120722131
Námestie Slobody 75/5, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie Slobody 75/5, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 3. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2018
Spisová značka: Sro/69608/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hostˇom v ubytovacích zar… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Oksana Vintoniv od 3. 3. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAROLEKS SK, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,1 tis. € a tržby dosiahli 3,8 tis. €.

3,8 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
19,5 tis. €
Aktíva
19,1 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 1,7 tis., 2023 1,1 tis., 2024 −3,5 tis., 2025 3,1 tis.20213,5 tis.20221,7 tis.20231,1 tis.2024−3,5 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 19,8 tis., 2022 7,9 tis., 2023 1,5 tis., 2024 0, 2025 3,8 tis.202119,8 tis.20227,9 tis.20231,5 tis.2024020253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,8 tis. € 3,1 tis. €
2024 0 € -3,5 tis. €
2023 1,5 tis. € 1,1 tis. €
2022 7,9 tis. € 1,7 tis. €
2021 19,8 tis. € 3,5 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,1 tis. €
  • Záväzky402 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAROLEKS SK, s.r.o. v konkurze?

MAROLEKS SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAROLEKS SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAROLEKS SK, s.r.o. tržby 3,8 tis. €.

Je firma MAROLEKS SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAROLEKS SK, s.r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je MAROLEKS SK, s.r.o. platiteľom DPH?

MAROLEKS SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAROLEKS SK, s.r.o. sídli?

MAROLEKS SK, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie Slobody 75/5, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026