OsP OBCHOD S PALIVOM, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51424703
DIČ: 2120688955
IČ DPH: SK2120688955
Sládkovičova 6583/37A, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sládkovičova 6583/37A, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 21. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 3. 2018
Spisová značka: Sro/33663/S
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zdenko Duraj od 21. 5. 2025
    konateľspoločník
  • Slávka Kováčiková od 7. 5. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OsP OBCHOD S PALIVOM, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 39,2 tis. € a tržby jej narástli o 185 % na 112,5 tis. €.

112,5 tis. €
Tržby
39,2 tis. €
Zisk
201,9 tis. €
Celkové výnosy
353,0 tis. €
Aktíva
79,3 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
−31,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −105,7 tis., 2022 18,7 tis., 2023 64,3 tis., 2024 29,5 tis., 2025 39,2 tis.2021−105,7 tis.202218,7 tis.202364,3 tis.202429,5 tis.202539,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 425, 2022 151,4 tis., 2023 6,8 tis., 2024 39,4 tis., 2025 112,5 tis.20214252022151,4 tis.20236,8 tis.202439,4 tis.2025112,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 112,5 tis. € 39,2 tis. €
2024 39,4 tis. € 29,5 tis. €
2023 6,8 tis. € 64,3 tis. €
2022 151,4 tis. € 18,7 tis. €
2021 425 € -105,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok316,6 tis. €
  • Zásoby9,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 tis. €
  • Finančné účty19,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov33,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky265,0 tis. €
  • Bankové úvery1 €
  • Časové rozlíšenie8,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OsP OBCHOD S PALIVOM, s.r.o. v konkurze?

OsP OBCHOD S PALIVOM, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OsP OBCHOD S PALIVOM, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OsP OBCHOD S PALIVOM, s.r.o. tržby 112,5 tis. €.

Je firma OsP OBCHOD S PALIVOM, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OsP OBCHOD S PALIVOM, s.r.o. dosiahla zisk 39,2 tis. €.

Je OsP OBCHOD S PALIVOM, s.r.o. platiteľom DPH?

OsP OBCHOD S PALIVOM, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OsP OBCHOD S PALIVOM, s.r.o. sídli?

OsP OBCHOD S PALIVOM, s.r.o. má sídlo na adrese Sládkovičova 6583/37A, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026