Public Health Consulting s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51417774
DIČ: 2120713518
IČ DPH: SK2120713518
Panónska cesta 34, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panónska cesta 34, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 1. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2018
Spisová značka: Sro/126502/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Administratívne služby v oblasti zdravotníctva; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Michaela Cesnaková od 1. 3. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Public Health Consulting s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 172 % na 59,7 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 91,0 tis. €.

91,0 tis. €
Tržby
59,7 tis. €
Zisk
105,5 tis. €
Aktíva
103,5 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 75,7 tis., 2022 101,0 tis., 2023 58,9 tis., 2024 21,9 tis., 2025 59,7 tis.202175,7 tis.2022101,0 tis.202358,9 tis.202421,9 tis.202559,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 157,3 tis., 2022 188,2 tis., 2023 136,4 tis., 2024 73,9 tis., 2025 91,0 tis.2021157,3 tis.2022188,2 tis.2023136,4 tis.202473,9 tis.202591,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 91,0 tis. € 59,7 tis. €
2024 73,9 tis. € 21,9 tis. €
2023 136,4 tis. € 58,9 tis. €
2022 188,2 tis. € 101,0 tis. €
2021 157,3 tis. € 75,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie103,5 tis. €
  • Záväzky2,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Public Health Consulting s.r.o. v konkurze?

Public Health Consulting s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Public Health Consulting s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Public Health Consulting s.r.o. tržby 91,0 tis. €.

Je firma Public Health Consulting s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Public Health Consulting s.r.o. dosiahla zisk 59,7 tis. €.

Je Public Health Consulting s.r.o. platiteľom DPH?

Public Health Consulting s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Public Health Consulting s.r.o. sídli?

Public Health Consulting s.r.o. má sídlo na adrese Panónska cesta 34, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026