T&M Transport s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51415739
DIČ: 2120688757
IČ DPH: SK2120688757
Holíčska 3167/19, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Holíčska 3167/19, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 20. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/126221/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Vanerka od 20. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T&M Transport s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 488 % na 7,4 tis. € a tržby jej narástli o 624 % na 28,8 tis. €.

28,8 tis. €
Tržby
7,4 tis. €
Zisk
14,0 tis. €
Aktíva
13,2 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 116, 2022 −187, 2023 138, 2024 1,3 tis., 2025 7,4 tis.20211162022−187202313820241,3 tis.20257,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 tis., 2022 0, 2023 670, 2024 4,0 tis., 2025 28,8 tis.20211,5 tis.20220202367020244,0 tis.202528,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 28,8 tis. € 7,4 tis. €
2024 4,0 tis. € 1,3 tis. €
2023 670 € 138 €
2022 0 € -187 €
2021 1,5 tis. € 116 €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,2 tis. €
  • Záväzky793 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T&M Transport s. r. o. v konkurze?

T&M Transport s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T&M Transport s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T&M Transport s. r. o. tržby 28,8 tis. €.

Je firma T&M Transport s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T&M Transport s. r. o. dosiahla zisk 7,4 tis. €.

Je T&M Transport s. r. o. platiteľom DPH?

T&M Transport s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T&M Transport s. r. o. sídli?

T&M Transport s. r. o. má sídlo na adrese Holíčska 3167/19, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026