EL - company, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51349001
DIČ: 2120679308
IČ DPH: SK2120679308
Sedliackeho povstania 1, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sedliackeho povstania 1, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 6. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 10. 2022
Spisová značka: Sro/35833/P
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v rybárstve; Textilná výroba; Výroba nápojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dávid Lompart od 8. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EL - company, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 2,2 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 84,5 tis. €.

84,5 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
14,7 tis. €
Aktíva
13,3 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 552, 2023 1,8 tis., 2024 3,7 tis., 2025 2,2 tis.20210202255220231,8 tis.20243,7 tis.20252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 66,9 tis., 2023 100,1 tis., 2024 100,5 tis., 2025 84,5 tis.2021–202266,9 tis.2023100,1 tis.2024100,5 tis.202584,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 84,5 tis. € 2,2 tis. €
2024 100,5 tis. € 3,7 tis. €
2023 100,1 tis. € 1,8 tis. €
2022 66,9 tis. € 552 €
2021 — 0 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,3 tis. €
  • Záväzky1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EL - company, s. r. o. v konkurze?

EL - company, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EL - company, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EL - company, s. r. o. tržby 84,5 tis. €.

Je firma EL - company, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EL - company, s. r. o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je EL - company, s. r. o. platiteľom DPH?

EL - company, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EL - company, s. r. o. sídli?

EL - company, s. r. o. má sídlo na adrese Sedliackeho povstania 1, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026