El NoLi Group SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51332094
DIČ: 2120682652
IČ DPH: SK2120682652
Pinelová 765, Veľké Leváre

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pinelová 765, Veľké Leváre Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 10. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2020
Spisová značka: Sro/126048/B
Predmet podnikania: Čistiace a upratovacie služby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Viera Králiková od 10. 2. 2018
    konateľspoločník
  • Jaroslav Oršulák od 10. 2. 2018
    konateľspoločník
  • Michal Oršulák od 10. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť El NoLi Group SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 68 % na 6,3 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 136,3 tis. €.

136,3 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
98,5 tis. €
Aktíva
91,8 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,4 tis., 2022 833, 2023 774, 2024 3,7 tis., 2025 6,3 tis.20219,4 tis.2022833202377420243,7 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 63,8 tis., 2022 66,5 tis., 2023 84,9 tis., 2024 105,3 tis., 2025 136,3 tis.202163,8 tis.202266,5 tis.202384,9 tis.2024105,3 tis.2025136,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 136,3 tis. € 6,3 tis. €
2024 105,3 tis. € 3,7 tis. €
2023 84,9 tis. € 774 €
2022 66,5 tis. € 833 €
2021 63,8 tis. € 9,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie91,8 tis. €
  • Záväzky6,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma El NoLi Group SK s. r. o. v konkurze?

El NoLi Group SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma El NoLi Group SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala El NoLi Group SK s. r. o. tržby 136,3 tis. €.

Je firma El NoLi Group SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 El NoLi Group SK s. r. o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je El NoLi Group SK s. r. o. platiteľom DPH?

El NoLi Group SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma El NoLi Group SK s. r. o. sídli?

El NoLi Group SK s. r. o. má sídlo na adrese Pinelová 765, Veľké Leváre, 908 73.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026